Центр європейської інформації в м. Сімферопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

ДокуДейз 2013 в Криму

1234102_608450255865304_9782331_n.jpg (96.54 Kb)

Програма кримського мандрівного фестивалю ДокуДейз цього року була надзвичайно насиченою і цікавою http://ngocrimea.org/news/docudays-ua-v-krymu-programma.html

Фестиваль розпочався прем'єрою латвійського фільму «Документаліст», який був показаний в кінотеатрі «Космос». Але фільми демонструвалися не тільки в кінотеатрах – кіноклуб акторського кіно, Хайдельберг центр, кафе буфет та інші місця стали майданчиками для перегляду та обговорення стрічок.

Крім Сімферополя, кінопокази пройшли в Армянську, Алушті, Бахчисараї, Євпаторії, Саках, Феодосії, Ялті, а також у 10 районах Криму. Усі покази в містах і районах відбулися на безкоштовній основі.

Особливістю Докудейз цього року стало активне залучення партнерських громадських організацій та ініціатив під час організації показів в Сімферополі. Партнерами фестивалю стали [url]Центр регіонального розвитку «Топ-Кая», кафе буфет, клуб мовного обміну Сімферополя (https://www.facebook.com/groups/language.exchange.simferopol)

"Фільми , які входять до фестивальної програми , практично ніколи не демонструють на телебаченні, не показують у кінотеатрах, - каже Олена Куценко , координатор фестивалю в Криму, заст директора КРП« Кіновідеопрокат". Побачивши , як живуть люди , що вони думають, про що мріють, до чого прагнуть , ми самі зможемо стати більш відкритими, зможемо подолати якісь перешкоди, навчимося чогось важливого і, головне, ми навчимося співпереживати, і захочемо щось змінити у своєму житті, протягнути комусь руку допомоги. Так , через соціальну активність формується громадянська позиція , яка служить основною демократичного суспільства."

996937_613108808732782_1753562689_n.jpg (62.38 Kb)

    » читати далі »

Тренінг «Європейська інтеграція та практичні інструменти її реалізації в умовах Криму»

Центр Регіонального Розвитку «Топ-Кая» запрошує кримських громадських діячів, викладачів ВНЗ та шкіл, які цікавляться питанням європейської інтеграції на дводенний тренінг.

    » читати далі »
demokr_karman1.jpg (252.86 Kb)

Про нас

8 грудня 2009

Про Центр європейської інформації

Центр европейской информации на базе КРУ «УНБ им. И. Я. Франко» в Симферополе (АР Крым).

Организации, которые выполняют проект: Симферопольская городская общественная организация «Региональное ресурсное агентство “Крым-перспектива”», Симферопольская городская общественная организация «Демократические и гражданские инициативы».

Проект осуществляется при поддержке Международного фонда «Возрождение».

Невзирая на активные действия как украинской власти, так и ряда международных организаций, характерным явлением сегодня в Крыму является отсутствие объективной информации о процессах евроинтеграции страны.

Данный проект предусматривает создание Центра европейской информации (ЦЕИ) на базе КРУ «УНБ им. И. Я. Франко» в Симферополе. Целью создания проекта является: предоставление доступа всем заинтересованным лицам (студентам, преподавателям, журналистам, предпринимателям) к информационным ресурсам и электронным базам данных материалов относительно функционирования институций Европейского Союза и других европейских организаций по экономике, политике, образовательным и культурным процессам в странах Европы; возможность учебы и участия в научных, молодежных и других программах ЕС, политике европейской и евроатлантической интеграции Украины и многих других вопросах.

ЦЕИ планирует привлечение консультантов, которые будут помогать посетителям в поиске информации. На базе центра регулярно планируется проведение регулярных просветительско-информационных мероприятий, направленных на популяризацию знаний о европейской и евроатлантической интеграции Украины, это - пресс-конференции, «круглые столы», лекции, семинары, тренинги, дискуссии, познавательно - развлекательные мероприятия для молодежи, тематические выставки и тому подобное.

Основным заданием Центра Европейской информации (ЦЕИ) является повышение осведомленности общественности о вопросах европейской интеграции.

Большое внимание Центр будет уделять обмену информацией и налаживанию сотрудничества с образовательными учреждениями, общественными организациями, органами государственной власти, СМИ, иностранными представительствами и европейскими организациями и учреждениями.

Центр Европейской информации на базе КРУ «УНБ им. И. Я. Франко» в Симферополе входит во Всеукраинскую сеть центров европейской информации.

Новини

16 грудня 2009

Програма “Молодь в дії”

Програма “Молодь в дії” – це нова молодіжна програма Європейського Союзу, що є наступницею попередніх програм "Молодь для Європи" і "Молодь" і впроваджуватиметься протягом 2007-2013 рр. Загальний бюджет програми – 885,000,000 євро.
Програма „Молодь в дії" робить суттєвий вклад у набуття компетентності і є ключовим інструментом, що забезпечує молодим людям можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру.

Наші партнери

14 грудня 2009

Міжнародний фонд "Відродження

logo_vidrodzh.gif (1.13 Kb)
Міжнародний фонд "Відродження

Наші партнери

14 грудня 2009

Представництво Європейської Комісії в Україні

button_ec.gif (8 b)
Представництво Європейської Комісії в Україні

Наші партнери

14 грудня 2009

Офіс Ради Європи в Україні

_coe2.jpg (6.82 Kb)
Офіс Ради Європи в Україні

Наші партнери

14 грудня 2009

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії»

youth.gif (738 b)
Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії»

Наші партнери

14 грудня 2009

Мережа проєвропейських організацій України

proevro.gif (1.58 Kb)
Мережа проєвропейських організацій України

Про нас

14 грудня 2009

Контакти

Сімферополь
Кримська республіканська установа „Універсальна Наукова Бібліотека ім. І.Франко№", вул. Набережна, 29А,
тел.: (0652)704-183,
schamkov@gmail.com, http://crimea.ukrcei.org
  [1] 2  далі »

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (9)
Суспільно - політична (11)
Можлівості працевлаштування (7)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Грудень 2009 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Сімферопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :