Центр європейської інформації в м. Сімферопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини

Конкурс, Новини, Анонси, Головна тема

23 листопада 2012

Тренінг «Європейська інтеграція та практичні інструменти її реалізації в умовах Криму»

Центр Регіонального Розвитку «Топ-Кая» запрошує кримських громадських діячів, викладачів ВНЗ та шкіл, які цікавляться питанням європейської інтеграції на дводенний тренінг.

Новини

10 жовтня 2012

Фотовиставка «На перехресті демократії» в арт-центрі "Карман"

demokr_karman2.jpg (210.94 Kb)В кінці вересня в Сімферополі, в арт-центрі «Карман» відкрилася фотовиставка «На перехресті демократії».

Всі представлені в «Кармані» фотографії є результатом міжнародної зустрічі молоді в латвійському містечку Угале, що відбулася в липні цього року. Зустріч об’єднала 30 молодих активістів з Росії, Чехії, Вірменії, Естонії, Латвії та України та отримала назву «На перехресті демократії».

Новини

30 червня 2010

День Европы

Впервые День Европы в Украине в Автономной Республике Крым провели 30 июня 2007 года в Ялте по инициативе представительства Еврокомиссии в Украине и молодежных организаций Ялты (Союз "Ялтинский городской комитет молодежных организаций ", МОО"Ноосфера")

Новини

7 травня 2010

Первый полуфинал «Школьные евродебаты 2010»

6 мая в Центре европейской информации (г.Симферополь) прошел первый полуфинал интеллектуальной игры
«Школьные евродебаты 2010»

Мероприятие было организовано
Региональным ресурсным агентством "Крым-перспектива”
и КРУ „Универсальная научная библиотека им. И. Франко”
при поддержке Европейской программы Международного фонда «Відродження».

Новини

16 квітня 2010

«Простаки за границей»

dsc03126.jpg (130.87 Kb)

10 апреля 2010 года в Крымском республиканском учреждении «Универсальная научная библиотека им. И. Я. Франко» при поддержке Посольства Соединенных Штатов Америки в Украине и Министерства культуры и искусств Автономной Республики Крым состоялась премьера уникальной постановки моноспектакля «Простаки за границей», по одноименной книге Марка Твена о его путешествии по Украине - в Одессу, Севастополь и Ялту.

Новини

16 грудня 2009

Програма “Молодь в дії”

Програма “Молодь в дії” – це нова молодіжна програма Європейського Союзу, що є наступницею попередніх програм "Молодь для Європи" і "Молодь" і впроваджуватиметься протягом 2007-2013 рр. Загальний бюджет програми – 885,000,000 євро.
Програма „Молодь в дії" робить суттєвий вклад у набуття компетентності і є ключовим інструментом, що забезпечує молодим людям можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру.
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Сімферопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :