Центр європейської інформації в м. Сімферопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Фотовиставка «На перехресті демократії» в арт-центрі "Карман"

Фотовиставка «На перехресті демократії» в арт-центрі "Карман"
demokr_karman2.jpg (210.94 Kb)В кінці вересня в Сімферополі, в арт-центрі «Карман» відкрилася фотовиставка «На перехресті демократії».

Всі представлені в «Кармані» фотографії є результатом міжнародної зустрічі молоді в латвійському містечку Угале, що відбулася в липні цього року. Зустріч об’єднала 30 молодих активістів з Росії, Чехії, Вірменії, Естонії, Латвії та України та отримала назву «На перехресті демократії».

Назва молодіжного обміну гарно відображає її тематику. Учасники з різних країн обговорювали теми демократії, прав людини, участі молоді в громадському житті. Під час гарячих дискусій та цікавих рольових ігор з’являлися фотографії, які пізніше були об’єднані у виставку під такою самою назвою.

Після повернення додому учасники презентували ці фотографії кожен в своєму місті. А дівчата з України запропонували долучитися до проведення фотовиставки ще і друзям та партнерам з інших міст.

Так фотовиставка потрапила і в Сімферополь, де її організував Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» http://top-kaya-crimea.blogspot.com

Запрошуємо подивится та обговорити світлини!


Виставка доступна щоденно. Арт-центр «Карман», Карла Маркса, 3, Сімферополь.

img_23.jpg (211.77 Kb)

Більше про обмін «На перехресті демократії» можна дізнатися в Катерини Зезюліної (громадська організація «МІКС», Дніпропетровськ, http://miks.org.ua/)
Проект реалізовується за підтримкипрограми «Молодь в дії» ЄвропейськоїКомісії. Програма “Молодь в дії”. В рамках цієї програми молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності.Детальніше про программу http://yia.org.ua/
Розділ: Новини Переглядів: 7585 | Розміщено: 10 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Сімферопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :